O nás

Pomáhame podnikateľom od roku 2017. Náš tím má výborné znalosti z oblasti bankovníctva. Sme profesionáli, ktorí pracovali v bankách. Preto sa v prostredí financií orientujeme na veľmi vysokej úrovni. 

Spolupracuje so zvučnými menami z oblasti financií ako sú Hromada s.r.o., Ladislav Špaček, Zoltán Demján, Lukáš a Piperek a ďalšími odborníkmi.

Naši klienti sa môžu spoľahnúť, že dostanú služby s vysokou pridanou hodnotou. Pomáhame vytvoriť lepšie prostredie pre malých a stredných podnikateľov. Zorientovať v možnostiach financií a pomôcť im v raste ich biznisu. 

Zakladáme si na dlhodobých a korektných vzťahoch. Hlavným cieľom je priniesť expertné informácie pre každého podnikateľa v oblasti firemných financií a investícií. Opierame sa o metodiku bánk. Z bankových produktov vyberáme pre klienta tie najvýhodnejšie. 

Podnikateľom šeríme čas a peniaze. U nás vo Fispro Biznis sme pyšní na to, že ako tím máme dohromady „500 rokov“ skúseností s firemnými financiami. 

Tím, ktorý vám pomôže!

nový projekt (28)

Ing. Ján Horník

„Zakladateľ spoločnosti zameranej na podporu malých a stredných podnikov v oblasti finančného riadenia a konzultingu. Vizionár a líder, ktorý sa riadi heslom: Nehovor, že sa to nedá, radšej povedz, že to nevieš….“ Mojou vášňou je meniť svet, kde začínam hlavne u seba…“

nový projekt (31)

Mgr. Martina Volochová

Som office manager a prokurista spoločnosti. Vo firme pôsobím od jej vzniku. Hlavnou úlohou je podpora a príprava zmluvnej dokumentácie pre biznis poradcov.

Prečo s nami?

Viac času pre vašu fimu

Firemné financie či investovanie je pre nás prirodzené prostredie a pre vás je výhodné tieto veci delegovať na expertov. Venujte sa tomu, čo viete najlepšie, vašej firme.

Osobnosti

Sme vaši partneri. Vieme, aké je to viesť firmu, riadiť ľudí a riešiť denno denné problémy. Chápeme, s čím sa trápite. Riešime tie isté problémy. Naša špecializácia sú firemné financie.

Odborníci

Firemné financie sú naša oblasť expertízy. Zbierali sme prax a skúsenosti v bankách viac ako 10 rokov. Sme nezávislí konzultanti, ktorí sa pozerajú z dvoch pohľadov, strategicky aj takticky.

Kde sa nachádzame

Pracujeme tam, kde ste vy. Sme aktívni po celom Slovensku. Technológie nám umožňujú prácu na diaľku, vďaka čomu je konzultácia efektívnejšia a pohodlnejšia.

Rozumieme vám

Dekády práce s podnikateľmi aj vlastné podnikateľské úspechy nás predurčujú k dosiahnutiu vašej spokojnosti. Rozumieme emóciám aj biznis logike.

Výsledky

Máme dlhoročné skúsenosti aj prax s výsledkami. Konzultácie robíme na dennej báze a dosahujeme vynikajúce výsledky pre našich klientov. Využite naše služby.

Zaujíma vás, ako získať peniaze pre vaše potreby bez vysokých úrokov?

Vieme s vysokou úspešnosťou predpovedať, ktorá banka vie financovať vaše potreby bez toho, aby ste do banky čo i len vkročili.

Chcete expertného konzultanta, ktorý vám so všetkým pomôže?

Na nás sa viete spoľahnúť. Máme desaťročné skúsenosti a dlhodobé vzťahy s bankami, čo vytvára predpoklad pre čo najlepšie výsledky.

Čas sú peniaze, my vám ich šetríme od začiatku. Zistite, ako hodnotíme vaše šance!

Opierame sa o metodiku bánk a rôznych analytických postupov, ktorá vám ušetrí desiatky hodín v bankách. Zistite, či máte šancu získať firemný úver.