Najlepšie financovanie

Väčšina firiem do 5 rokov skrachuje, pretože nemá dostatok hotovosti alebo im chýbajú následné investície na udržanie kroku s konkurenciou.

Denne sa stretávame s otázkou typu – ako získať výhodný úver bez strácania času v bankách a študovaním komplikovaných podmienok? Investičný úver, prevádzkový úver alebo kontokorent sú neoddeliteľnou súčasťou podnikania.

Pokiaľ riešite túto otázku, ste tu správne. Sme špecialisti na firemné financovanie. Spolupracujeme so všetkými bankami na slovensku, sme nezávislí firemní experti, preto vieme zabezpečiť skutočne výhodné financovanie. Rýchlo, efektívne a pohodlne.

Zaujíma Vás ako získať peniaze pre vaše potreby bez vysokých úrokov?

Vieme s vysokou úspešnosťou predpovedať, ktorá banka vie financovať Vaše potreby bez toho aby ste do banky čo i len vkročili.

Chcete expertného konzultanta, ktorý Vám so všetkým pomôže?

Na nás sa viete spoľahnúť. Máme desaťročné skúsenosti a unikátne dlhodobé vzťahy s bankami pre najlepšie výsledky.

Čas sú peniaze, my Vám ich šetríme od začiatku. Zistite ako hodnotíme vaše šance!

Opierame sa o metodiku bánk a rôznych analytických postupov, ktorá Vám šetrí desiatky hodín v bankách. Zistite, či máte šancu získať firemný úver.

Prečo s nami?

100
Percentná garancia
5435
spracovaných konzultácií
1287
dlhodobých partnerstiev

Firemné financovanie na rozvoj a chod firmy.

V dnešnej dobe lacných úverov je rozumné zabezpečiť dostatočné prostriedky na beh či investíciu do firmy bez toho, aby sa podnikateľ musel vzdať kontroly alebo podielu vo firme privátnemu investorovi.

Ktorá banka poskytuje vhodné podmienky pre Vašu firmu je často-krát záhada. Spoliehať sa čisto na bankových pracovníkov je riešenie, ktoré nezaručí kvalitné spracovanie alebo najlepšie podmienky. FISPRO Biznis posúva hranice konzultácie v oblasti firemných financií. Tvoríme hodnoty pre našich partnerov. Sme ako maják vo svete zložitých úverových podmienok a formulácií. Sme poradca podnikateľa počas celej doby vášho podnikania. Prežijeme s Vami dobré aj zlé časy.

Ako financujeme Vaše podnikanie? 

Investičný úver slúži na rozvoj firmy, zabezpečenie nových priestorov, ich rozšírenie či nákup technológií. Prevádzkový úver zabezpečí bezchybný chod firmy počas obchodného procesu, nákupu tovaru, jeho výroby a čakania na vyplatenie od odberateľa. Kontokorentný úver poskytne podobný druh firemného financovania. Dokonca vie slúžiť na preklenutie horšieho obdobia a čakania na vyplatenie faktúr. Kreditné karty sú výhodné na občasný nákup tovaru či služieb, dokonca bezplatne, pokiaľ viete rýchlo vyplatiť požičanú sumu. Firemná pôžička je novou krvou, ktorá rozprúdi nové nápady a projekty.

 

Naši partneri