Najlepšie financovanie

Väčšina firiem do 5 rokov zanikne, pretože nemá dostatok hotovosti alebo im chýbajú následné investície na udržanie kroku s konkurenciou.

Denne sa stretávame s otázkou typu – ako získať výhodný úver bez strácania času v bankách a študovaním komplikovaných podmienok? Investičný úver, prevádzkový úver alebo kontokorent sú neoddeliteľnou súčasťou podnikania.

Pokiaľ riešite túto otázku, ste tu správne. Sme nezávislí experti, špecialisti na firemné financovanie. Spolupracujeme so všetkými bankami na Slovensku. Vieme zabezpečiť skutočne výhodné financovanie. Rýchlo, efektívne a pohodlne.

Zaujíma Vás ako získať peniaze pre vaše potreby bez vysokých úrokov?

Vieme s vysokou úspešnosťou predpovedať, ktorá banka vie financovať Vaše potreby bez toho, aby ste do banky čo i len vkročili.

Chcete expertného konzultanta, ktorý Vám so všetkým pomôže?

Na nás sa viete spoľahnúť. Máme desaťročné skúsenosti a unikátne dlhodobé vzťahy s bankami, čo vytvára predpoklad pre čo najlepšie výsledky.

Čas sú peniaze, my Vám ich šetríme od začiatku. Zistite ako hodnotíme Vaše šance!

Opierame sa o metodiku bánk a rôznych analytických postupov, ktorá Vám ušetrí desiatky hodín v bankách. Zistite, či máte šancu získať firemný úver.

Prečo s nami?

500
rokov skúseností
5435
spracovaných konzultácií
1287
dlhodobých partnerstiev

Firemné financovanie na rozvoj a chod firmy.

V dnešnej dobe výhodných úverov je rozumné zabezpečiť dostatočné prostriedky na beh či investíciu do firmy bez toho, aby sa podnikateľ musel vzdať kontroly alebo podielu vo firme privátnemu investorovi.

Ktorá banka poskytuje vhodné podmienky pre Vašu firmu je častokrát záhada. Spoliehať sa čisto na bankových pracovníkov je riešenie, ktoré nie je vždy zárukou kvalitného spracovania obchodného pripadu alebo najlepších podmienok. FISPRO BIZNIS posúva hranice konzultácie v oblasti firemných financií. Tvoríme hodnoty pre našich partnerov. Sme ako maják vo svete zložitých úverových podmienok a formulácií. Sme Vaši poradcovia počas celej doby Vášho podnikania.

Aké sú možnosti financovania Vášho podnikania?

Investičný úver slúži na rozvoj firmy, zabezpečenie nových priestorov, ich rozšírenie, či nákup technológií.

Prevádzkový úver zabezpečí bezchybný chod firmy počas obchodného procesu, nákup zásob, materiálu, výrobkov.

Kontokorentný úver je efektívny nástroj pružného riadenia cash-flow. Slúži na preklenutie krátkodobého poklesu likvidity. Produkty Obchodného financovania slúžia na elimináciu rizík spojených s neplnením zmluvných podmienok. Ide o platobné a zabezpečovacie nástroje v obchodnom styku (bankové záruky, akreditívy,…).

Financovanie komerčných nehnuteľností zahŕňa výstavbu rezidenčných, retailových, logistických, kancelárskych projektov.