Najlepšie financovanie

Predbehnite konkurenciu pomocou vhodne zvolenej investície a marketingovej stratégie. 

Nestrácajte čas v študovaním komplikovaných zmlúv v bankách. Venujte sa svojmu biznisu. My vám pomôžeme získať výhodný investičný, prevádzkový alebo kontokorentný úver. Urobíme prieskum bankových produktov a vyberieme pre vás ten najvhodnejší.

Sme nezávislí experti, špecialisti na firemné financovanie. Spolupracujeme so všetkými bankami na Slovensku. Vieme zabezpečiť skutočne výhodné financovanie. Rýchlo, efektívne a pohodlne.

Zaujíma vás, ako získať peniaze pre vaše potreby bez vysokých úrokov?

Vieme s vysokou úspešnosťou predpovedať, ktorá banka vie financovať vaše potreby bez toho, aby ste do banky čo i len vkročili.

Chcete expertného konzultanta, ktorý vám so všetkým pomôže?

Na nás sa viete spoľahnúť. Máme desaťročné skúsenosti a unikátne dlhodobé vzťahy s bankami, čo vytvára predpoklad pre čo najlepšie výsledky.

Čas sú peniaze, my vám ich šetríme od začiatku. Zistite ako hodnotíme vaše šance!

Opierame sa o metodiku bánk a rôznych analytických postupov, ktorá vám ušetrí desiatky hodín v bankách. Zistite, či máte šancu získať firemný úver.

Prečo s nami?

1
rokov skúseností
1
spracovaných konzultácií
1
dlhodobých partnerstiev

Firemné financovanie na rozvoj a chod firmy

Zabezpečte si  dostatočné prostriedky na investíciu do firmy bez toho, aby ste museli vzdať kontroly alebo podielu vo firme privátnemu investorovi.

FISPRO BIZNIS posúva hranice konzultácie v oblasti firemných financií. Tvoríme hodnoty pre našich partnerov. Sme ako maják vo svete zložitých úverových podmienok a formulácií. Sme vaši poradcovia počas celej doby vášho podnikania.

Aké sú možnosti financovania vášho podnikania?

Investičný úver slúži na rozvoj firmy, zabezpečenie nových priestorov, ich rozšírenie, či nákup technológií.

Prevádzkový úver zabezpečí bezchybný chod firmy počas obchodného procesu, nákup zásob, materiálu, výrobkov.

Kontokorentný úver je efektívny nástroj pružného riadenia cash-flow. Slúži na preklenutie krátkodobého poklesu likvidity. Produkty Obchodného financovania slúžia na elimináciu rizík spojených s neplnením zmluvných podmienok. Ide o platobné a zabezpečovacie nástroje v obchodnom styku (bankové záruky, akreditívy,…).

Financovanie komerčných nehnuteľností zahŕňa výstavbu rezidenčných, retailových, logistických, kancelárskych projektov.

Rezervujte si konzultáciu