Správne Investície

Mnoho firiem podceňuje silu investovania. Mať po ruke kapitál, ktorý sa zhodnocuje, je nesporná konkurenčná výhoda. Veľké podniky tvoria a zhodnocujú vlastný kapitál, pretože čím viac hotovosti majú, tým si vytvárajú do budúcna väčší priestor na financovanie ďalšieho rozvoja, akvizíciu konkurencie či dokonca vstupu na nové trhy.

Držať peniaze na bankovom účte je pre podnikateľa strata peňazí. Výhodou investovania je, že podnikateľ nemá investované financie len v svojom podniku. V prípade, že nastane v jeho podnikaní zásadná zmena, investícia môže zachrániť jeho budúcnosť.

Múdri podnikatelia investujú svoje peniaze vo svojom podniku aj mimo neho, aby boli pripravení na všetko. Súčasťou našich profesionálnych služieb je zhodnotenie kapitálu pre podnikateľov, ktoré veľmi oceňujú.

Zaujíma Vás ako zhodnotiť peniaze pre vaše potreby bez vysokého rizika?

Vieme ako zaistiť vaše investície a generovať stabilné zhodnotenie. Optimalizáciou dosiahnete nielen stabilné výsledky v dobrých časoch, ale aj v tých zlých.

Chcete expertného konzultanta ktorý Vám so všetkým pomôže?

Na nás sa viete spoľahnúť. Máme viac ako desaťročné skúsenosti a unikátne dlhodobé vzťahy s investičnými inštitúciami pre najlepšie výsledky.

Čas sú peniaze, my Vám ich zarábame od začiatku. Zistite, koľko s nami zarobíte!

Výber investície odráža podnikateľovu osobnosť. Vieme investovať spôsobom, kde budete spokojne spávať a zároveň generovať príjemný profit.

Prečo s nami?

100
Percentná garancia
5435
Spracovaných konzultácií
1287
Dlhodobých partnerstiev

Investovanie peňazí

Kolujú rôzne fámy na Slovensku ohľadom zhodnotenia peňazí. Väčšina je spôsobená schémami, ktoré sľubovali zbohatnutie cez noc. To nie je investovanie, to je zväčša pyramída.

Existujú dve hlavné investičné stratégie, maximalizácia zhodnotenia alebo jeho optimalizácia. Či už ide o investovanie do akcií, investovanie do dlhopisov, ETF fondy, drahé kovy či iné komodity, hlavnou zložkou investičnej stratégie ste Vy.

Investiční špecialisti najskôr spoznajú vašu osobnosť, vzťah k riziku, vaše možnosti a ciele. Výsledkom je, že nájdu pre Vás investíciu podľa vašich predstáv. Profil investora určuje, či pôjdete konzervatívnou, vyváženou alebo dynamickou stratégiou.

Pokiaľ investujete viac ako 40.000€, spadáte do kategórie profesionálneho investora. Otvárajú sa Vám cesty do privátnych, pre verejnosť nedostupných investičných možností. Ako platí na trhu, investujú všetci, ale Vy budete zarábať.

Naši partneri