Správne Investície

Nepodceňujte silu investovania. Mať po ruke kapitál, ktorý sa zhodnocuje, je nesporná konkurenčná výhoda. Veľké podniky tvoria a zhodnocujú vlastný kapitál. Pretože, čím viac hotovosti majú, tým si vytvárajú do budúcna väčší priestor na financovanie ďalšieho rozvoja, akvizíciu konkurencie, či dokonca vstupu na nové trhy.

Držať peniaze na bankovom účte je pre podnikateľa strata peňazí. Výhodou investovania je, že podnikateľ nemá investované financie len vo svojom podniku. V prípade, že nastane v jeho podnikaní zásadná zmena, investícia môže zachrániť jeho budúcnosť.

Podnikatelia investujú svoje peniaze vo svojom podniku aj mimo neho, aby boli pripravení na nepredvídateľné situácie. Súčasťou našich profesionálnych služieb je zhodnotenie kapitálu pre podnikateľov, ktoré veľmi oceňujú.

Zaujíma vás ako získať peniaze pre vaše potreby bez vysokých úrokov?

Vieme s vysokou úspešnosťou predpovedať, ktorá banka vie financovať vaše potreby bez toho, aby ste do banky čo i len vkročili.

Chcete expertného konzultanta, ktorý vám so všetkým pomôže?

Na nás sa viete spoľahnúť. Máme desaťročné skúsenosti a unikátne dlhodobé vzťahy s bankami, čo vytvára predpoklad pre čo najlepšie výsledky.

Čas sú peniaze, my vám ich šetríme od začiatku. Zistite, ako hodnotíme vaše šance!

Opierame sa o metodiku bánk a rôznych analytických postupov, ktorá vám ušetrí desiatky hodín v bankách. Zistite, či máte šancu získať firemný úver.

Prečo s nami?

1
rokov skúseností
1
spracovaných konzultácií
1
dlhodobých partnerstiev

Investovanie peňazí

Na Slovensku kolujú rôzne informácie ohľadom zhodnotenia peňazí. Väčšina je spôsobená schémami, ktoré sľubovali zbohatnutie cez noc. To nie je investovanie, to je zväčša pyramída.

Existujú dve hlavné investičné stratégie, maximalizácia zhodnotenia alebo jeho diverzifikácia. Či už ide o investovanie do akcií, investovanie do dlhopisov, ETF fondy, drahé kovy či iné komodity, hlavnou zložkou investičnej stratégie ste vy.

Investiční špecialisti najskôr spoznajú vašu osobnosť, vzťah k riziku, vaše možnosti a ciele. Výsledkom je, že nájdu pre vás investíciu podľa vašich predstáv. Profil investora určuje, či pôjdete konzervatívnou, vyváženou alebo dynamickou stratégiou.

Pokiaľ investujete viac ako 125 000 € spadáte do kategórie profesionálneho investora. Otvárajú sa vám cesty do privátnych, pre verejnosť nedostupných investičných možností. Investujú všetci, ale vy budete zarábať.

Rezervujte si konzultáciu