Konzultácia

Zaujíma vás, ako získať peniaze pre vaše potreby bez vysokých úrokov?

Vieme s vysokou úspešnosťou predpovedať, ktorá banka vie financovať vaše potreby bez toho, aby ste do banky čo i len vkročili.

Chcete expertného konzultanta, ktorý vám so všetkým pomôže?

Na nás sa viete spoľahnúť. Máme desaťročné skúsenosti a dlhodobé vzťahy s bankami, čo vytvára predpoklad pre čo najlepšie výsledky.

Čas sú peniaze, my vám ich šetríme od začiatku. Zistite, ako hodnotíme vaše šance!

Opierame sa o metodiku bánk a rôznych analytických postupov, ktorá vám ušetrí desiatky hodín v bankách. Zistite, či máte šancu získať firemný úver.

Prečo s nami?

1
rokov skúseností
1
spracovaných konzultácií
1
dlhodobých partnerstiev

Pomôžeme vám zvýšiť obrat na vašom eshope

Chápeme podozrenie z vašej strany. Ako by mohol jeden poradca podnikateľa iba cez firemné konzultácie zdvihnúť obraty či zisk na takú úroveň. Ako zlepšiť predaj na e-shope či zlepšiť predaj produktov offline?

Marketingová stratégia alebo marketingový plán, je jedna z oblastí, ktorej sa venuje poradca podnikateľa. Či už ide o vyšší predaj produktov v e-shope alebo fyzických produktov či služieb, je nutné vedieť ako získať klienta online, alebo cez tradičné kanály.

Čo robiť s klientom, keď už s vami komunikuje určuje predajná štruktúra, ktorú poradca podnikateľa vie napasovať priamo na danú firmu. Ak by ste mohli zmeniť jednu vetu, ktorá by zdvihla predaj o 16 %, používali by ste ju?

Viete, akú má váš produkt či služba maržu a koľko stojí jedna klientská zmluva? Firemná štatistika, predajná štatistika je spôsob ako jasne vidieť, ktoré oblastí sú optimálne a ktoré je nutné zlepšiť.

Referencie

Rezervujte si konzultáciu