Konzultácia

Zlepšite si firemnú situáciu

Poradca podnikateľa vie zdvihnúť obrat firmy, pripraviť biznis plán. Vidí les, ktorý podnikateľ cez stromy niekedy nevidí, dáva objektivitu a nadhľad.

Sme na Vašej strane

Našimi konzultáciami posúvame podnikanie našich partnerov dopredu. Naše riešenia pomáhajú klientom získať lepšiu orientáciu v mnohých oblastiach podnikateľského života.

Ušetríme Vám čas

Našou najväčšou výhodou sú roky nazbieraných skúsenosti. Systém našej práce Vás neoberá o Váš vzácny čas, všetko potrebné vybavíme za Vás.

Prečo s nami?

500
Rokov skúseností
5435
spracovaných konzultácií
1287
dlhodobých partnerstiev

Ako môže poradca podnikateľa zdvihnúť obrat o 30 % – 500 % bez toho, aby ste museli pohnúť prstom.

Chápeme podozrenie z Vašej strany. Ako by mohol jeden poradca podnikateľa iba cez firemné konzultácie zdvihnúť obraty či zisk na takú úroveň. Ako zlepšiť predaj na e-shope či zlepšiť predaj produktov offline?

Marketingová stratégia alebo marketingový plán, je jedna z oblastí, ktorej sa venuje poradca podnikateľa. Či už ide o vyšší predaj produktov v e-shope alebo fyzických produktov či služieb, je nutné vedieť ako získať klienta online, alebo cez tradičné kanály.

Čo robiť s klientom, keď už s Vami komunikuje určuje predajná štruktúra, ktorú poradca podnikateľa vie napasovať priamo na danú firmu. Ak by ste mohli zmeniť jednu vetu, ktorá by zdvihla predaj o 16 %, používali by ste ju?

Viete, akú má Váš produkt či služba maržu a koľko stojí jedna klientská zmluva? Firemná štatistika, predajná štatistika je spôsob ako jasne vidieť, ktoré oblastí sú optimálne a ktoré je nutné zlepšiť.

Referencie

Skvelé, trvalo by mi 2 mesiace keby som to robil sám. Rýchlo mi zistili možnosti a skombinovali sme to tak že mám dostatok financií za vynikajúcich podmienok. Dakujem, Andrej.K

Netušil som ako rýchlo sa dal zdvojnásobiť obrat. Poradca mi počas konzultácií vysvetlil aké kroky urobiť na zvýšenie predaja. Spolu sme ich urobili a mám stabilne nových zákazníkov skoro zadarmo!