Konzultácia

Podnikatelia malých stredných podnikov sú dnes postavený pred množstvo výziev. Nedostatok hotovosti, silnejúca konkurencia, komplikovaná legislatíva a zákazníci, ktorí majú stále viac možností, ale len jednu peňaženku. Pomôcť vie poradca podnikateľa je skutočná konkurenčná výhoda.

Podnikateľ je v dnešnom svete ako superhrdina, ktorý musí zdolať všetky prekážky, aby uspel. Do toho vniesť ešte rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom, lebo aj rodina a priatelia ho chcú mať niekedy len pre seba. Skutočne náročná úloha všetko zvládnuť.

Máme pre Vás dobrú správu, nie ste v tom sami.

Zlepšite si firemnú situáciu

Poradca podnikateľa vie zdvihnúť obrat firmy, pripraviť biznis plán. Vidí les ktorý podnikateľ cez stromy niekedy stráca a dáva objektivitu a nadhľad.

Sme na Vašej strane

Našimi konzultáciami posúvame podnikania našich partnerov dopredu. Spoločnými silami dostaneme z podniku maximum bez väčšieho úsilia.

Ušetríme Vám čas

Najväčšou silou sú nazbierané skúsenosti. Vytvorili sme systém ktorý šetrí čas a dáva jasnú štruktúru a postup šitý na mieru pre Váš podnik.

Prečo s nami?

100
Percentá garancia
5435
spracovaných konzultácií
1287
dlhodobých partnerstiev

Ako môže poradca podnikateľa zdvihnúť obrat o 30% – 500%, bez toho aby ste museli pohnúť prstom.

Chápeme podozrenie z Vašej strany. Ako by mohol jeden poradca podnikateľa iba cez firemné konzultácie zdvihnúť obraty či zisk na takú úroveň. Ako zlepšiť predaj na e-shope či zlepšiť predaj produktov offline?

Marketingová stratégia alebo marketingový plán, je jedna z oblastí ktorej sa venuje poradca podnikateľa. Či už ide o vyšší predaj produktov v e-shope alebo fyzických produktov či služieb, je nutné vedieť ako získať klienta online alebo cez tradičné kanály.

Čo robiť s klientom keď už s Vami komunikuje určuje predajná štruktúra ktorú poradca podnikateľa vie napasovať priamo na danú firmu.

Ak by ste mohli zmeniť jednu vetu ktorá by zdvihla predaj o 16%, používali by ste ju?

Viete akú má vás produkt či služba maržu a koľko stojí jedna klientská zmluva? Firemná štatistika, predajná štatistika je spôsob ako jasne vidieť ktoré oblastí sú optimálne a ktoré je nutné zlepšiť.

Poradca podnikateľa vie spočítať akú maržu máte na produktoch, koľko vás stojí nový zákazník a ako vyťažiť vyšší predaj s vašich existujúcich klientov.

Referencie

Skvelé, trvalo by mi 2 mesiace keby som to robil sám. Rýchlo mi zistili možnosti a skombinovali sme to tak že mám dostatok financií za vynikajúcich podmienok. Dakujem, Andrej.K

Netušil som ako rýchlo sa dal zdvojnásobiť obrat. Poradca mi počas konzultácií vysvetlil aké kroky urobiť na zvýšenie predaja. Spolu sme ich urobili a mám stabilne nových zákazníkov skoro zadarmo!